Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Oczywiście im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest znakomicie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość terenów zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Obecnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają także niskie ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj mnóstwospółek usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..